Uroczyste zakończenie roku szkolnego i odsłonięcie unikalnej tablicy w Liceum Ogólnokształcącym nr I im. Jana III Sobieskiego w Oławie
Dzisiejszy dzień był pełen wzruszeń dla całego grona pedagogicznego, uczniów i pracowników Liceum Ogólnokształcącego nr I im. Jana III Sobieskiego w Oławie. Poza uroczystym zakończeniem roku szkolnego, odbyło się również wyjątkowe wydarzenie – odsłonięcie pamiątkowej tablicy „Szkoła-Ambasador Parlamentu Europejskiego”.
Organizacja tego niecodziennego momentu wymagała zaangażowania wielu osób. W ceremonii uczestniczyli dyrektorzy szkoły oraz naczelnik Wydziału Oświaty, Sportu i Zdrowia Powiatu Oławskiego – Magdalena Bronowicka-Romei, która reprezentowała powiat oławski. Ponadto, obecni byli uczniowie, którzy aktywnie uczestniczyli w projekcie, a także przedstawiciel punktu informacyjnego Unii Europejskiej – Rafał Gwizd.
Ważnym momentem było wręczenie zaświadczeń „Młodszy Ambasador Parlamentu Europejskiego” uczniom, którzy zaangażowali się w realizację projektu. Tablica „Szkoła-Ambasador Parlamentu Europejskiego” stanowi teraz integralną część szkolnej infrastruktury, będąc unikalnym symbolem zasług i dokonań uczniów oraz nauczycieli.

Szkoła Podstawowa nr 8 w Oławie zyskała nowe imię: Polscy Odkrywcy i Podróżnicy!
Oława nagradza najlepszych uczniów! Złote Koguty rozdane za wybitne osiągnięcia edukacyjne
Nowe inicjatywy starosty Oławskiego z OSP: wspólna troska o bezpieczeństwo mieszkańców
Nowe mundury dla Orkiestry Dętej OSP Domaniów z okazji 60-lecia!
Wakacyjne szaleństwo na Wierzbiańskim Pikniku Rodzinnym!
Jelcz-Laskowice wprowadza elektryczne autobusy i stacje ładowania dla lepszego transportu
Oławski mieszkaniec stracił 14 tysięcy złotych w wyniku oszustwa telefonicznego
Polsko-etiopski projekt muzyczny w Centrum Sztuki w Oławie
Modernizacja oddziału wewnętrznego w Oławie: Starosta i wójt podpisali umowę o wsparciu finansowym
Odkrywanie historii kobiet w Górach Sowich w „Nocami krzyczą sarny