Spotkanie Oddziałowej Sekcji Emerytów i Rencistów Związku Nauczycielstwa Polskiego w Oławie
Na początku października, dokładnie 3 dnia tego miesiąca, członkowie Oddziałowej Sekcji Emerytów i Rencistów Związku Nauczycielstwa Polskiego w Oławie zgromadzili się na spotkaniu. Była to okolicznościowa uroczystość upamiętniająca zbliżający się Dzień Edukacji Narodowej.
Ceremonia ta była nie tylko sposobnością do wspólnego spotkania, ale również doskonałym momentem do wręczenia zasłużonym wyróżnień oraz legitymacji związkowych. Wydarzenie to uświetnili swoją obecnością reprezentanci lokalnych władz.
Do zgromadzonych członków sekcji przemówili burmistrz miasta Oławy, Tomasz Frischmann, oraz jego zastępca, Małgorzata Pasierbowicz. W imieniu miasta, składali oni serdeczne życzenia wszystkim uczestnikom ceremonii.

Chór Przyjaźni z Gudensbergu zagra w sobotę: Muzyczna podróż do Jelcza-Laskowic
ZSS w Oławie: Od wizji do nowoczesnej szkoły
Przetarg na studium korytarzowe Trasy Swojczyckiej – nowa era komunikacji w Wrocławiu!
47-latek aresztowany za groźby z powodu nienawiści narodowościowej
Zaginiona skrzynia i detektywi: Festyn w Oławie pełen zagadek
Bezpieczne wakacje nad wodą: Policjanci edukują mieszkańców podczas otwarcia basenu w Oławie
Policjanci oławscy uratowali 23-latka w kryzysie emocjonalnym na moście
Światowy Dzień Roweru: Zwiększmy bezpieczeństwo na drogach!
Seniorzy w sieci: Jak internet otwiera drzwi do podróży