Oława nagradza najlepszych uczniów! Złote Koguty rozdane za wybitne osiągnięcia edukacyjne
Wybitne osiągnięcia uczniów świętowane w Oławie
W Sali Rajców w Oławie odbyła się uroczysta ceremonia, podczas której wyróżniono uczniów za ich doskonałe wyniki w nauce, wzorowe zachowanie oraz zaangażowanie społeczne. Wyróżnieni uczniowie otrzymali nie tylko nagrody finansowe, ale także zaproszenie do Centrum Edukacji Historycznej w Oławie. Było to wyjątkowe wydarzenie, które zgromadziło wielu uczestników, w tym rodziców, nauczycieli oraz dyrektorów szkół.
Lista wyróżnionych uczniów
Wyróżnienia otrzymali uczniowie z różnych szkół podstawowych w Oławie. Z Szkoły Podstawowej nr 1 nagrodzeni zostali Lena Wnuk z klasy 8 B, Piotr Pawłowski z klasy 7 A, Filip Lechowski z klasy 7 C oraz Filip Pastuch z klasy 7 C. Szkoła Podstawowa nr 2 wyróżniła Milenę Weselską z klasy 7 A oraz Katarzynę Kozakiewicz z klasy 6 A.
W Szkole Podstawowej nr 3 doceniono Agatę Gwizdalską i Amelię Maskiewicz z klasy 8 A, Karolinę Wilgosiewicz oraz Igora Waszkiewicza z klasy 8 B, a także Krzysztofa Hołtrę z klasy 7 B. W Szkole Podstawowej nr 4 wyróżnienia przypadły Zofii Broszkiewicz z klasy 8 B, Filipowi Grabowskiemu z klasy 8 C, Karolinie Kobiałce z klasy 8 C, Zofii Kubiak z klasy 8 B oraz Hannie Zając z klasy 8 A.
W Szkole Podstawowej nr 5 nagrodzono Amelię Januszkiewicz z klasy 6A, Julię Nowakowską z klasy 8 A, Nadię Dunaj oraz Kacpra Krasickiego z klasy 8 B. Wyróżnieni w Szkole Podstawowej nr 6 to Laura Cichoń z klasy 8 A, Patrycja Borucka z klasy 5 A, Malwina Gromadzka i Karolina Gancarska z klasy 5 B.
Ostatecznie, w Szkole Podstawowej nr 8 nagrody otrzymali Maria Rubaszewska z klasy 7 C, Maria Sobiecka z klasy 7 B, Marcel Podsiadły z klasy 6 B, Emilia Matysiak z klasy 8 C, Barbara Kuriata oraz Lena Raduch z klasy 8 B, Klara Gałuszka z klasy 8 A oraz Maja Krzyśków z klasy 8 B.
Podziękowania i życzenia
Podczas ceremonii gratulacje skierowano nie tylko do wyróżnionych uczniów, ale także do ich rodziców, nauczycieli i dyrektorów szkół, którzy wspierali ich rozwój i sukcesy. Organizatorzy życzyli wszystkim uczniom przyjemnych i bezpiecznych wakacji, pełnych nowych doświadczeń i odpoczynku przed nadchodzącym rokiem szkolnym. Wydarzenie to było nie tylko okazją do wyróżnienia młodych talentów, ale także do podkreślenia znaczenia edukacji i zaangażowania społecznego w lokalnej społeczności.
Źródło: facebook.com/UrzadMiastaOlawa

Szkoła Podstawowa nr 8 w Oławie zyskała nowe imię: Polscy Odkrywcy i Podróżnicy!
Nowe inicjatywy starosty Oławskiego z OSP: wspólna troska o bezpieczeństwo mieszkańców
Nowe mundury dla Orkiestry Dętej OSP Domaniów z okazji 60-lecia!
Wakacyjne szaleństwo na Wierzbiańskim Pikniku Rodzinnym!
Jelcz-Laskowice wprowadza elektryczne autobusy i stacje ładowania dla lepszego transportu
Bezpłatne treningi karate dla dzieci: dołącz do Aktywnego lata!
Oławski mieszkaniec stracił 14 tysięcy złotych w wyniku oszustwa telefonicznego
Polsko-etiopski projekt muzyczny w Centrum Sztuki w Oławie
Modernizacja oddziału wewnętrznego w Oławie: Starosta i wójt podpisali umowę o wsparciu finansowym
Odkrywanie historii kobiet w Górach Sowich w „Nocami krzyczą sarny