Uroczyste obchody Święta Policji w oławskim Ośrodku Kultury
26 lipca 2024 roku, w piątkowe popołudnie o godzinie 13:00, sala widowiskowa Ośrodka Kultury zlokalizowanego przy ulicy 11 Listopada 27 w mieście Oława stała się miejscem uroczystych obchodów Święta Policji. Wydarzenie to było okazją do wręczenia aktów mianowania oraz podziękowań dla zasłużonych funkcjonariuszy.
Swoją obecnością uroczystość zaszczycił wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego, Pan Michał Rado, a także Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu, inspektor Tomasz Jędrzejowski. Swoje uczestnictwo potwierdziło również wielu innych gości, którzy z radością odpowiedzieli na zaproszenie.
Za prowadzenie ceremonii odpowiadał komisarz Grzegorz Łuków, pełniący funkcję Komendanta Komisariatu Policji w Jelczu-Laskowicach. Za mikrofonem stanął natomiast asp.szt. Wioletta Polerowicz, w roli Oficera Prasowego, która zdolnym głosem wprowadzała zebranych w kolejne punkty programu.

Oława nagradza najlepszych uczniów! Złote Koguty rozdane za wybitne osiągnięcia edukacyjne
Nowe inicjatywy starosty Oławskiego z OSP: wspólna troska o bezpieczeństwo mieszkańców
Nowe mundury dla Orkiestry Dętej OSP Domaniów z okazji 60-lecia!
Wakacyjne szaleństwo na Wierzbiańskim Pikniku Rodzinnym!
Jelcz-Laskowice wprowadza elektryczne autobusy i stacje ładowania dla lepszego transportu
Bezpłatne treningi karate dla dzieci: dołącz do Aktywnego lata!
Jak przetrwać upały? Zadbaj o siebie i innych!
Rekordowa temperatura w Słubicach: 38,9°C w czerwcu!
Zostań detektywem i dołącz do walki z przestępczością zorganizowaną w Warszawie!
Bezpieczne wakacje: jak uniknąć zagrożeń podczas letniego wypoczynku