Uroczyste obchody Święta Policji w oławskim Ośrodku Kultury
26 lipca 2024 roku, w piątkowe popołudnie o godzinie 13:00, sala widowiskowa Ośrodka Kultury zlokalizowanego przy ulicy 11 Listopada 27 w mieście Oława stała się miejscem uroczystych obchodów Święta Policji. Wydarzenie to było okazją do wręczenia aktów mianowania oraz podziękowań dla zasłużonych funkcjonariuszy.
Swoją obecnością uroczystość zaszczycił wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego, Pan Michał Rado, a także Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu, inspektor Tomasz Jędrzejowski. Swoje uczestnictwo potwierdziło również wielu innych gości, którzy z radością odpowiedzieli na zaproszenie.
Za prowadzenie ceremonii odpowiadał komisarz Grzegorz Łuków, pełniący funkcję Komendanta Komisariatu Policji w Jelczu-Laskowicach. Za mikrofonem stanął natomiast asp.szt. Wioletta Polerowicz, w roli Oficera Prasowego, która zdolnym głosem wprowadzała zebranych w kolejne punkty programu.

Nowe mundury dla Orkiestry Dętej OSP Domaniów z okazji 60-lecia!
Wakacyjne szaleństwo na Wierzbiańskim Pikniku Rodzinnym!
Jelcz-Laskowice wprowadza elektryczne autobusy i stacje ładowania dla lepszego transportu
Bezpłatne treningi karate dla dzieci: dołącz do Aktywnego lata!
Bezpieczne Dni Koguta w Oławie dzięki wzmożonym działaniom policji
Burza nadchodzi! Jak przygotować się na niebezpieczeństwo i zapewnić sobie bezpieczeństwo?
26-latek aresztowany za serię kradzieży z włamaniem i oszustwa finansowe
Chodnik za 700 tys. zł w Bystrzycy: nowa inwestycja w Oławie
Dzień Ojca: Uznajemy Tatusiów za ich niezastąpioną rolę w rodzinie