Uroczyste obchody Święta Policji w oławskim Ośrodku Kultury
26 lipca 2024 roku, w piątkowe popołudnie o godzinie 13:00, sala widowiskowa Ośrodka Kultury zlokalizowanego przy ulicy 11 Listopada 27 w mieście Oława stała się miejscem uroczystych obchodów Święta Policji. Wydarzenie to było okazją do wręczenia aktów mianowania oraz podziękowań dla zasłużonych funkcjonariuszy.
Swoją obecnością uroczystość zaszczycił wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego, Pan Michał Rado, a także Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu, inspektor Tomasz Jędrzejowski. Swoje uczestnictwo potwierdziło również wielu innych gości, którzy z radością odpowiedzieli na zaproszenie.
Za prowadzenie ceremonii odpowiadał komisarz Grzegorz Łuków, pełniący funkcję Komendanta Komisariatu Policji w Jelczu-Laskowicach. Za mikrofonem stanął natomiast asp.szt. Wioletta Polerowicz, w roli Oficera Prasowego, która zdolnym głosem wprowadzała zebranych w kolejne punkty programu.

Bezpieczne Dni Koguta w Oławie dzięki wzmożonym działaniom policji
Burza nadchodzi! Jak przygotować się na niebezpieczeństwo i zapewnić sobie bezpieczeństwo?
Rowerowa przygoda: Jelcz-Laskowice do Brzegu przez malownicze tereny
Dni Oławy 2026: Kogutowe Święto z niezapomnianymi atrakcjami!
Rajd Koguta dla ZOZ w Oławie: nowoczesny sprzęt i unowocześnienie sal operacyjnych
Policjanci ratują życie krwawiącemu mężczyźnie w Jelczu-Laskowicach
Nie zostawiaj dzieci i zwierząt w nagrzanym samochodzie – to może kosztować życie!